Gënjeshtrat më të shpeshta rreth seksit që thonë femrat dhe meshkujt

Gënjeshtrat më të shpeshta rreth seksit që thonë femrat dhe meshkujt

01:00, 01/05/2019

Kur bëhet fjalë për dashuri dhe seks, ndershmëria është rrugëdalja më e mirë.

Por në praktikë ne jemi të gjithë të gatshëm për të treguar një gënjeshtër të vogël e të bukur, për të ndikuar pozitivisht në ndjenjat e partnerit tonë herë pas here.

Tani, njerëzit i kanë rrëfyer këto gënjeshtra në një sondazh, dhe dallimi mes gënjeshtrave që tregojnë burrat dhe gratë është mjaft interesant.

Një 52% e femrave pranojnë të ulin numrin e tyre të të dashuruarve në të kaluarën kur e diskutojnë atë me një interes të ri dashurie.

Ndërkaq tek meshkujt, katër nga dhjetë pretendojnë që nuk kanë tradhtuar më parë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco