FOTO/ Suzuki Katana, motori që frymëzohet nga Samurai

FOTO/ Suzuki Katana, motori që frymëzohet nga Samurai

23:20, 17/03/2019

Në Milano, në eventin “Smart City: People, Technology&Materials”, protagonistja kryesore është motori më i ri i Suzuki, e pagëzuar me emrin Katana dhe që frymëzohet nga historia e Samurait dhe shpatës së tij.

Të dhënat teknike:

motorri: 999cc
Performanca: 148bhp / 80ftlb
Pesha 215kg
Gjatësia e sëndiles: 825mm
Çmimi: £11,399

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco