FOTO/ E kapi me tjetrën në shtrat, gruaja nxjerr lakuriq burrin me dashnoren

FOTO/ E kapi me tjetrën në shtrat, gruaja nxjerr lakuriq burrin me dashnoren

21:14, 27/02/2019

Një grua ka fëlliqur në mes të sheshit burrin e saj në zonën e Mingtian, në provincën Guizhou të Kinës. Burri i saj e kishte tradhtuar me një vajzë më të re në moshë.

Pasi i ka kapur bashkë gruaja i ka detyruar të zhvishen dhe me ndihmën e familjarëve i ka nxjerrë në rrugë dhe i ka lidhur në një pemë.

Ata e lidhën çiftin me litar pas një peme, ndërkohë që e gjithë skena nisi të tërhiqte vëmendjen e banorëve të zonës. Këta të fundit nisën të talleshin e të bënin me gisht në drejtim të çiftit.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco