E tmerrshme/ Bëri seks me kalin, më pas ...

E tmerrshme/ Bëri seks me kalin, më pas ...

23:21, 18/02/2018

Travis Wagner, 22 vjeç, është urdhëruar të qëndrojë larg nga viktima e tij- një kalë i racës së vogël dhe familja e tij.

Burri që pranoi të ketë pasur marrëdhënie seksuale disa herë me një kalë është shpallur fajtor nga gjykata, raporton Mirror .

22 vjeçari ka hyrë në një hambar në Ephrata, në rrethin rural të Lancaster, në Pensilvani, në vitin 2016 duke abuzuar seksualisht me kalin bardhezi.

Ai u kap pasi pronari i lokalit kontaktoi policinë për të raportuar për një njeri që ngiste një kamion dhe që vizitonte pronën e tij, natën vonë.

Pronari tha se kishte parë dikë të hyjë në hambarin e tij ku strehon kafshë dhe një kalë mini.

Kur u pyet nga policët, Wagner pranoi se ai kishte hyrë të bëjë seks me kalin në të paktën tri raste.

Ai u dënua me dy vjet burgim dhe u urdhërua të paguante rreth 1700 dollarë.

Gjykatësi, gjithashtu, i urdhëroi atij që të mos ketë kontakt me viktimën ose familjen e viktimës.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment