VIDEO/ ‘Më ke ruajt gjë p***?’, djali u kthehet ‘egër’ dy vajzave në ...

VIDEO/ ‘Më ke ruajt gjë p***?’, djali u kthehet ‘egër’ dy vajzave në ...

20:58, 18/01/2018

Në Shqipëri ka shumë faqe, të njohura dhe të panjohura, që aderojnë në rrjetet sociale Instagram dhe Facebook.

Shumë prej tyre kanë qëllim demaskimin, por të bësh një demaskim duhet të kesh një target grup të caktuar, pa harruar se kujt i shërben.

Një tjetër video e dërguar sot në JOQ.al tregon se si admini i një faqeje ofendohet live me dy vajza.

Gjuha që përdorin është shumë e ngarkuar me terma ofendues dhe vajzat e akuzojnë atë se fshihet pas faqes për të publikuar idiotësi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment