FOTO +16/ Djali mbushi 12 vjeç, babi i bën dhuratë 2 ...

FOTO +16/ Djali mbushi 12 vjeç, babi i bën dhuratë 2 ...

17:19, 18/01/2018

Dhurata e një babai multimiliarder për djalin e tij 12-vjeçar është bërë virale në orët e fundit, në rrjetin social të Facebook. Mijëra shpëndarje dhe komente japin një pasqyrë të pasojave të saj.

Kjo është një shfaqje e dy striptisteve që kërcenin në një mënyrë sensuale për 12-vjeçarin.

Sipas portalit iTestigos, babai i tij ia bëri dhuratë për ditëlindje.

Në imazhet e shpërndara ju mund të shihni se si i riu është i joshur nga dy kërcimtare, të cilat u përpoqën ta mbanin të lumtur me lëvizjet e tyre.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment