VIDEO/ Plas grushti në mes të kryeqytetit, ja ç’bëjnë dy të rinj

VIDEO/ Plas grushti në mes të kryeqytetit, ja ç’bëjnë dy të rinj

16:00, 07/12/2017

Dy persona janë përleshur me grushte me njëri-tjetrin ndërsa ishin duke pritur në një nga rrugët e Prishtinës.

Në mes të rrugës kanë dalë nga makinat dhe janë grushtuar me njëri-tjetrin duke bllokuar kështu edhe lëvizjen në atë rrugë.

Ngjarja është filmuar nga dëshmitar okular dhe është publikuar në rrjetet sociale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment