VIDEO/ E frikshme çfarë i ndodh këtij pitoni, pasi gllabëron një mace

VIDEO/ E frikshme çfarë i ndodh këtij pitoni, pasi gllabëron një mace

13:49, 14/11/2017

Një piton gjigant ka kaluar rrethimin e vendosur në një kopsht në Bangkok të Tailandës dhe ka ngrënë macen e kësaj qendre.

Fatmirësisht asnjë prej fëmijëve nuk është lënduar nga pitoni, por drejtuesit e kopshtit njoftuan menjëherë autoritetet përkatëse, të cilat mbërritën në vendngjarje dhe para se të largonin gjarprin gjigant ndërmorën një mision të pamundur.

Me kërkesën e drejtuesve të kopshtit, ata u përpoqën që të nxirrnin macen nga barku i pitonit, me shpresën se do të ishte akoma gjallë.

E pas disa minutash, ata ia arritën me sukses, por fatkeqësisht macja nuk kishte më shenja jete. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment