Pasi e mundi mbrëmë një, BNE sot përballet edhe me një tjetër ekip serb

Pasi e mundi mbrëmë një, BNE sot përballet edhe me një tjetër ekip serb

10:09, 06/06/2023

Ekipi kosovar në videolojën CS:GO, Bad News Eagles, sot do të përballet me ekipin serb Jake Bube në kuadër të turneut “RES Adriatic League Season 2”.

Ky duel do të zhvillohet nga ora 17:00.

Kujtojmë se mbrëmë, BNE-ja mposhti ekipin serb Sangrija.

BNE-ja në rast të fitores ndaj ekipit serb Jake Bube, atëherë duhet të fitojë edhe dy duele tjera për të arritur te triumfi në këtë turne.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco