'Nga vuajtja në lavdi, tregimi im Dardan', super video e dardanëve për kombëtaren e Kosovës (VIDEO)

'Nga vuajtja në lavdi, tregimi im Dardan', super video e dardanëve për kombëtaren e Kosovës (VIDEO)

12:53, 24/03/2023

Tifozët e kombëtares së Kosovës dhe Federata e Futbollit e kanë lansuar të premten një video motivuese për kualifikimet e kampionatit Evropian 2024.

Aty janë përfshirë futbollistët Dardanë në misionin e tyre drejt kualifikimit në Evropianin e Gjermanisë.

Dardanët e kanë vendosur edhe sloganin “From pain to glory, my Dardanian story” – (Nga vuajtja në lavdi, tregimi im Dardan)

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco