Egnatia bën goditjen 'big' në merkato, arrin akordin me futbollistin e Kombëtares

Egnatia bën goditjen 'big' në merkato, arrin akordin me futbollistin e Kombëtares

13:50, 28/01/2023

Egnatia ka arritur akordin me mbrojtësin Hysen Memolla.

30-vjeçari i cili është aktivizuar dhe me Kombëtaren shqiptare, ka mbyllur aventurën e tij në Finlandë me Lahtin dhe duket se është gati për një të re me rrogozhinasit.

Kjo është eksperienca e tij e parë në Superiore, pas disa aventurave në Europë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco