Muriqi kërkon golin e radhës ndaj Cadizit, formacionet zyrtare

Muriqi kërkon golin e radhës ndaj Cadizit, formacionet zyrtare

13:34, 28/01/2023

Vedat Muriqi tashmë është shëndrruar në lider te skuadra e Mallorcas.

Futbollisti kosovar është në formacionin startues kundër Cadizit.

28-vjeçari ka 16 paraqitje këtë edicion me Mallorcan ku ka shënuar tetë gola dhe një asistim deri më tani.

Ndeshja Cadiz – Mallorca, është e vlefshme për javën e 19-të të La Ligas dhe fillon nga ora 14:00.

Formacionet zyrtare:

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco