FOTO/ Angli-Senegal, formacionet zyrtare

FOTO/ Angli-Senegal, formacionet zyrtare

19:04, 04/12/2022

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Angli-Senegal, e vlefshme për 1/16-at e finaleve të Kampionatit Botëror “Katar 2022”.

Anglia vjen në këtë sfidë si e para e Grupit B, ndërsa Senegali si vendi i dytë në Grupin A.

Ky takim do të luhet në orën 20:00 në “Al Bayt Stadium” teksa tashmë gjithçka duket se është gati, me të dy trajnerët që kanë publikuar formacionet zyrtare, që mund t’i shihni në tabelën e mëposhtme.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco