Sot zhvillohet ndeshja ndërmjet skuadrave KF Shkupi dhe FC Ballkani

Sot zhvillohet ndeshja ndërmjet skuadrave KF Shkupi dhe FC Ballkani

09:38, 18/08/2022

Skuadra KF Shkupi dhe ajo FC Ballkani do të ballafaqohen sot në kuadër të finales së play-off-it.

Të dy klubet kampione, njëra e Kosovës dhe tjetra e Maqedonisë së Veriut përballen sot në kërkim të një vendi në fazën e grupeve të garës evropiane, Liga e Konferencës.

Ndeshja pritet të zhvillohet sot në stadiumin “National Arena” në Shkup me fillim nga ora 21:00.

Gjyqtar kryesor i kësaj ndeshje do të jetë norvegjezi Kristjanson.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco