Zyrtare/ E mbylli me Levanten, Enis Bardhi firmos kontratë 3 vjeçare me klubin turk

Zyrtare/ E mbylli me Levanten, Enis Bardhi firmos kontratë 3 vjeçare me klubin turk

16:50, 12/08/2022

Enis Bardhi është lojtari më i ri i Trabzonspor. Lajmi është dhënë nga klubi turk përmes një postimi në faqen zyrtare.

27-vjeçari ka firmosur një kontratë 3-vjeçare me kampionët e Turqisë ku do të veshë fanellën me numër 29.

Bardhi starton kështu një aventurë të re larg Spanjës ku në sezonin e fundit ishte pjesë e Levantes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco