Legjenda e xhudos, i vendosi vajzës emrin e ish të dashurës

Legjenda e xhudos, i vendosi vajzës emrin e ish të dashurës

14:57, 24/05/2022

Legjenda e xhudos, Anton Cena, në emisionin e sportit “Smash” në Radio Klan Kosova, ka treguar për mënyrën se si i ka emëruar fëmijët e tij.

Të parës, Lindës, i ka vendosur emrin e ish të dashurës së tij amerikane, në marrëveshje me gruan.

Pastaj tre djemtë e tij, i ka emëruar Gjergj, Kastriot dhe Dardan, duke krijuar lidhjen e tyre me kuptimin: Linda, Gjergji dhe Kastrioti në Dardani (Kosovë).

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco