FOTO-VIDEO/ Plas në ndeshjen e Serisë A! Sherr mes tifozëve, arbitri ndërpret sfidën dhe…

FOTO-VIDEO/ Plas në ndeshjen e Serisë A! Sherr mes tifozëve, arbitri ndërpret sfidën dhe…

13:18, 22/05/2022

Ndeshja mes Specias dhe Napolit, e cila është me rezultatin 0-3 për skuadrën e Luçiano Spaletit, teksa pas golave të Mateo Politanos, Zielinskit, Demes ka plasur në dhunë mes dy tifozerive.

Gjithçka ka ndodhur në minutën e 12′, ku sfida ishte 0-1 dhe arbitri Marketi ka ndaluar lojën ku është sinjalizuar nga arbitri i katërt dhe delegati i ndeshjes se në tribuna ka ndodhur sherr mes dy tifozerive mes asaj të Specias dhe Napolit.

Me shumë mundësi delegati ka vendosur që të boshatisë totalisht tribunën.

Vlen të theksohet se kanali transmetimit në Itali i ka ndaluar që këto pamje të shiheshin nga TV.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco