Milani merr lajmin e mirë, Romagnoli rikthehet në fushë

Milani merr lajmin e mirë, Romagnoli rikthehet në fushë

11:29, 17/01/2022

Milani merr një lajm të mirë në prag të ndeshjes kundër Spezia. Kuqezinjtë kanë njoftuar që Alessio Romagnoli ka dalë negativ në testin për Covid-19.

Qendërmbrojtësi do të jetë nesër nën urdhrat e stafit teknik dhe kjo ndodh në momentin e duhur, pasi në ndeshjen e Kupës ndaj Genoa u dëmtua edhe Fikayo Tomori.

Në ndeshjet e fundit trajneri Pioli është detyruar të luajë me të rinjtë Gabbia e Kalulu, pasi edhe Simon Kjaer është dëmtuar dhe e ka mbyllur sezonin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco