De Vrij: Të lumtur për fitoren në Champions, tani të mendojmë për Juventusin

De Vrij: Të lumtur për fitoren në Champions, tani të mendojmë për Juventusin

15:02, 20/10/2021

Stefan de Vrij ka arritur të gjejë golin dhe për këtë ka falënderuar Dumfris, i cili dha asistin.

“E falënderova sepse ishte një moment shumë i rëndësishëm i ndeshjes, por për fat të mirë kemi edhe shumë ekzekutues të mirë të goditjeve standarde”, tha holandezi që për rëndësinë e sfidës u shpreh:

“Ishte si një finale për ne dhe jemi të lumtur të gjithë, por do t’i gëzohemi kësaj dhe do të mendojmë për Juven”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco