Pas pak Distria Krasniqi ndeshet në gjysmëfinale

Pas pak Distria Krasniqi ndeshet në gjysmëfinale

09:56, 24/07/2021

Distria Krasniqi pas pak do të ndeshet në gjysmëfinale  me Urantsetseg Munkhbat, në kuadër të Lojërave Olimpike “Tokyo 2020” .

Lufta do të zhvillohet me fillim nga ora 10:00.

Në përkrahje të saj në palestër të pranishëm janë presidentja e Kosovës Vjosa Osmani, drejtuesit e Komitetit Olimpik të Kosovës, në krye me presidentin Ismet Krasniqi dhe sekretarin e përgjithshëm, Shasivar Haxhijaj, nënpresidentin Gazmend Maxhuni, përfaqësuesit nga Ambasada e Kosovës në Japoni, si dhe ekipi i xhudos.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco