VIDEO/ Napoli kalon në avantazh, shënon Mertens

VIDEO/ Napoli kalon në avantazh, shënon Mertens

21:16, 03/12/2020

Napoli ka kaluar në  epërsi pas 5 minutash në Holland. Dries Mertens shënoi golin e avantazhit 1-0 ndaj AZ.

Di Lorenzo kroson një top nga e djathta dhe Mertens vjen nga pas mbrojtjes, për të shënuar golin që i jep avantazhin të kaltërve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco