Zyrtare/ Barcelona konfirmon lajmin: Bartoumeu nuk është më president i klubit

Zyrtare/ Barcelona konfirmon lajmin: Bartoumeu nuk është më president i klubit

21:18, 27/10/2020

Tashmë është zyrtare. Josep Maria Bartomeu nuk është më president i Barcelonës.

Klubi katalanas përmes një postimi në faqen zyrtare dha lajmin për dorëheqjen e 57 vjeçarit nga posti i kreut drejtues. Së bashku me Bartomeun janë larguar edhe pjesa tjetër e drejtorëve aktualë.

Tashmë, klubi blaugranshkon drejt zgjedhjeve të reja, që janë planifikuar të mbahen në fillim të muajit të ardhshëm.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco