Liga e Kombeve, Kombëtarja shqiptare sot luan kundër Lituanisë

Liga e Kombeve, Kombëtarja shqiptare sot luan kundër Lituanisë

11:39, 14/10/2020

Kombëtarja e Shqipërisë ditën e sotme do të përballet kundër Lituanisë në ndeshjen e vlefshme për Ligën e kombeve.

Lojtarët dhe stafi kanë arritur në Lituani ku edhe janë akomoduar, dhe pritet që sot të zhvillohet një seancë e lehtë stërvitore e udhëhequr nga tekniku Reja ku edhe ka informuar rreth Abrashit, i cili sipas gjitha gjasave do mungojë pasi ka pësuar një lëndim në kavilje. Ndeshja do luhet në stadiumin “LFF stadium” në Vilnius në orën 18:00.

Kuqezinjtë janë pjesë e Grupit të 4 së bashku me Bjellorusinë, Lituaninë dhe Kazakistanin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco