VIDEO/ Tjetër gol në Barcelona-Bayern, ja si ndryshon rezultati

VIDEO/ Tjetër gol në Barcelona-Bayern, ja si ndryshon rezultati

21:23, 14/08/2020

Në “Estadio da Luz” të Lisbonës po luhet çerekfinalja e Champions League mes Barcelonës dhe Bayern Munchen, shkruan Syri.net.

Ka nisur mjaft mirë për bavarezët kjo supersfidë, pasi Thomas Muller në minutën e 4-t shënon golin  e avantazhit.

Katalanasit reagojnë mjaft shpejt, teksa Alaba shkakton autogol në minutën e 7-të dhe sfida barazohet 1-1.

Megjithatë është ndeshje kampionësh dhe realizohet tjetër gol. Perisic në të 22’ kalon sërish kampionët e Gjermanisë në avantazh.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco