VIDEO/ Maradona nuk pyet për ligjin, ja si e ka modifikuar makinën e tij 200 mijë euroshe

VIDEO/ Maradona nuk pyet për ligjin, ja si e ka modifikuar makinën e tij 200 mijë euroshe

16:38, 15/07/2020

Një video nga Argjentina, më saktësisht nga La Plata, ku Maradona është trajneri i skuadrës së Gimnasias, është duke bërë xhiron në rrjetet sociale.

Në të shihet, Maradona duke drejtuar një BMË (me vlerë rreth 200 mijë euro) e pajisur me drita dhe sirena policie, të cilat janë të ndaluara me ligj.

Pamjet, datojnë para karantinimit, por është publikuar vetëm në orët e fundit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco