Mbyllet pjesa e parë në derbin e kryeqytetit, Partizani më kërkues

Mbyllet pjesa e parë në derbin e kryeqytetit, Partizani më kërkues

21:36, 10/07/2020

Ka përfunduar pa gola pjesa e parë në derbin që po luhet në “Air Albania” ndërmjet Partizanit dhe Tiranës e vlefshme për javën e 33-të në Kategorinë Superiore.

Është zhvilluar një ndeshje e qetë me pak raste nga të dy skuadrat të cilat janë treguar të kujdesshme për të mos gabuar pasi do të kushtonte shtrenjt.

Të kuqtë rreth minutës së 30’ kishin disa raste të pastra duke rrezikuar portën e bardhebluve pasi ishin të rrezikshëm gjatë 4 goditjeve të njëpasnjëshme të këndit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco