UP-ja merr një vendim të rëndësishëm për studentët (Dokument)

UP-ja merr një vendim të rëndësishëm për studentët (Dokument)

12:10, 14/10/2020

Universiteti i Prishtinës “Hasan Prishtina”, përkatësisht Senati i UP-së ka mbajtur takim me 7 tetor që, për shkak të pandemisë COVID-19, procesi mësimor (ligjëratat, mësimi klinik, ushtrimet laboratorike dhe numerike apo mësimi nga fusha e arteve) të mbahet në formë të kombinuar (fizike ose online).

 

Për detaje të tjera e keni të plotë vendimin:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco