Kryesia e PD: Ngrihet grupi i auditimit për financimin rus të Bashës

Kryesia e PD: Ngrihet grupi i auditimit për financimin rus të Bashës

14:47, 26/09/2022

Partia Demokratike është e vendosur për të audituar skandalin e lobimit të ish-Kryetarit Lulzim Basha me donacione me origjinë ruse.

Burime nga mbledhja e Kryesisë së Partisë Demokratike sot thanë për Syri TV se do të ngrihet një grup auditimi për financimin rus dhe kryetare e grupit të auditimit do të jetë znj. Ledina Mandia.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco