FOTO/ Vrau 41-vjeçarin në Sarandë, del fotoja e autorit të krimit

20:19, 17/08/2022

Personi në foto është Xhanelo Tarja, autori 24-vjeçar i vrasjes së 41-vjeçarit Klodian Bakiaj pasditen e kësaj të mërkure në Sarandë.

Burime bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti çasti për motive ende të paqarta. Klodian Bakiaj mbeti fillimisht i plagosur dhe u dërgua në spital për ndihmë mjekësore por nuk i mbijetoi plagëve të marra.

Policia ka shpallur në kërkim 24-vjeçarin Xhanelo Tarja si autor i dyshuar i ngjarjes ndërsa kanë nisur hetimet për zbardhen e shkaqeve dhe rrethanave të krimit.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco