FOTOLAJM/ Demokratët zgjedhin kryetarin, Alibeaj ikën për plazh në Himarë

FOTOLAJM/ Demokratët zgjedhin kryetarin, Alibeaj ikën për plazh në Himarë

14:03, 22/05/2022

Mijëra anëtarët e Partisë Demokratike sot kanë dalë për të votuar për kreun e ri të partisë, disa prej deputetëve kanë vendosur që të bojkotojnë zgjedhësit e tyre.

Njëri prej tyre është deputeti Enkelejd Alibeaj, i cili është bërë pjesë e farsës së Edi Ramës për zgjedhjen e presidentit dhe ka hyrë në negociata me Taulant Ballën.

Si deputeti Agron Gjekmarkaj, i cili ditën që demokratët mblodhën Kuvendin Kombëtar, u arratis në Francë edhe sot Enkelejd Alibeaj ka vendosur të braktisë demokratët.

Si5 duket në foton e mbërritur në redaksinë e SYRI.net, Enkelejd Alibeaj ka vendosur të marrë ca rreze dielli në Himarë, që të vijë me forca të reja në raundin tjetër të farsës së Edi Ramës me zgjedhjen e presidentit.

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco