FOTOLAJM/ Me babanë e pushkatuar dhe me dy internime, 78-vjeçarja voton për Berishën

FOTOLAJM/ Me babanë e pushkatuar dhe me dy internime, 78-vjeçarja voton për Berishën

12:55, 22/05/2022

Zgjedhjet për kryetarin e ri të Partisë Demokratike vazhdojnë me një fluks të madh votuesish.

Ndër votueset më të veçanta në Lezhë ishte edhe Mira Pëllumb Mirakaj.

Me babanë e pushkatuar dhe me dy internime, një në vajzëri dhe një në nusëri, ajo tha se ka votuar për Sali Berishën.

“Votova me plot dëshirë. Jam demokrate e lindur,” tha ajo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco