Lajthit deputeti i Bashës: Demokratët e Foltores si serbët e Vuçiçit

Lajthit deputeti i Bashës: Demokratët e Foltores si serbët e Vuçiçit

11:28, 05/12/2021

Me afrimin e datës 11 duket se Basha dhe rrethi gjithmonë e më i ngushtë ka humbur toruan dhe mbi të gjitha arsyen. Pas deklaratave se delegatët që kanë firmosur janë pijanecë, llum, naivë … tani vjen dhe një tjetër edhe me absurde që i krahason ata dhe të drejtat e tyre me serbët e Vuçiçit në Kosovë.

Ja çfarë ka shkruar ne facebook deputeti Kreshnik Çollaku

E verteta perkunder iluzioneve. 

Aq sa strukturat paralele te beogradit ne Kosove mund shkarkojne Albin Kurtin aq dhe nje strukture paralele (nese quhet foltore apo jo)mund te shkarkoje Lulzim Bashen.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco