E rëndë në Lushnjë/ 13-vjeçari dërgohet pa shenja jete në spital, dyshohet për vetëvarje

E rëndë në Lushnjë/ 13-vjeçari dërgohet pa shenja jete në spital, dyshohet për vetëvarje

18:53, 20/11/2021

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mbrëmje në Lushnjë.

Mësohet se një 13-vjeçar është dërguar pa shenja jete në Spitalin e Lushnjës, ndërsa ka dyshime se është vetëvarur.

Njoftimi i policisë:

Lushnjë/Informacion paraprak

Sot rreth orës 18:00, në spitalin e Lushnjës është sjellë nga prindërit pa shënja jete, djali i tyre 13-vjeçar, banues në fshatin Golem, i cili dyshohet se është vetëvarur në banesë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe dokumentimin e plotë të saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco