“Moj Shqipni mos thuj marova”, Haradinaj ia thotë sërish këngës

“Moj Shqipni mos thuj marova”, Haradinaj ia thotë sërish këngës

14:57, 13/08/2022

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, është parë sërish në një ndejë duke kënduar këngë me motive patriotike.

Ish-komandanti i UÇK-së, është dashamirës i folklorit dhe në dhjetëra raste ka qenë edhe protagonist i ndejave duke kënduar.

Kësaj here deputeti Haradinaj ka kënduar këngën “Moj Shqipni mos thuj marova” të raposodit të njohur Dervish Shaqa.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco