Halil Kastrati zbulon një super-lajm për të moshuarit

Halil Kastrati zbulon një super-lajm për të moshuarit

20:25, 01/12/2021

Humanisti Halil Kastrati e ka jep edhe një lajm të mirë për të moshuarit kosovarë, shkruan Syri.net Kosova.

Ai ka njoftuar se projekti i radhës i 'Jetimave të Ballkanit' po fillon në Vushtrri.

Edhe një projekt i madh për të moshuarit tanë! 😊
Projekti i radhës i "Jetimave të Ballkanit" po fillon në Vushtrri. 
"Qëndrimi Ditor" për të moshuarit dhe Kuzhina Humanitare po bëhen realitet falë një Memorandumi të Bashkëpunimit të arritur muaj më parë me kryetarin e Vushtrrisë, Xhafer Tahiri. 
Gurthemeli vendoset të shtunën, më 4 dhjetor, në ora 13:00.
Bamirës, Zoti kurrë mos ju humbtë!

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco