Situatë e zezë/ 7 të vdekur dhe 284 raste me Covid në 24 orë

Situatë e zezë/ 7 të vdekur dhe 284 raste me Covid në 24 orë

17:08, 27/10/2020

Shifra të zeza kanë mbërritur ditën e sotme nga koronavirusi.

7 qytetarë kanë humbur jetën në 24 orët nga Covid.

Ndërkaq janë 284 raste të shënuara gjatë ditës së fundit.

COVID-19 – Statistika (27 Tetor 2020)

Raste të reja ditore 284

Të shëruar ne 24 orë 103

Të shtruar në spitale 285

Humbje jete në 24 orë 7

Testime ditore 1278

Vijon ...

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco