Publikohen pamjet e qenit që për keqtrajtimin e tij u akuzuan regjisori Himaj dhe Teuta, është shëndosh e mirë

Publikohen pamjet e qenit që për keqtrajtimin e tij u akuzuan regjisori Himaj dhe Teuta, është shëndosh e mirë

16:39, 11/05/2021

Ka dy ditë që Teuta Krasniqi dhe regjisori Iliran Himaj po akuzohen për abuzim të një qeni të pastrehë, të cilin e kanë përdorur gjatë xhirimit të një filmi që u dedikohet pikërisht këtyre qenve.

Në një prononcim për Syri.net Kosova, regjisori tha se këto akuza nuk qëndrojnë, duke dhënë versionin e tij.

E tash, ka qenë Teuta Krasniqi ajo që ka publikuar video të qenit, i cili duket mjaft mirë.

Ja pamjet:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco