Neymar pjesë e listës së PSG-së për ndeshjen ndaj Guingampit

Neymar pjesë e listës së PSG-së për ndeshjen ndaj Guingampit

23:10, 12/08/2017

Pas mungesës në ndeshjen e parë sezonale të Paris Saint-Germainit për shkak të dokumentacionit, u hodhën dyshime se Neymar do të mungonte edhe në sfidën e dytë, duke qenë se nuk ishin dorëzuar letrat e nevojshme te autoritet franceze të futbollit në lidhje me transferimin e brazilianit nga Barcelona.

Mirëpo, tash gjithçka është e pastër dhe sulmuesi që u transferua me shumë bujë në kryeqytetin francez, tashmë do ta ketë debutimin e shumëpritur.

Pas mungesës në ndeshjen e parë sezonale të Paris Saint-Germainit për shkak të dokumentacionit, u hodhën dyshime se Neymar do të mungonte edhe në sfidën e dytë, duke qenë se nuk ishin dorëzuar letrat e nevojshme te autoritet franceze të futbollit në lidhje me transferimin e brazilianit nga Barcelona.

Mirëpo, tash gjithçka është e pastër dhe sulmuesi që u transferua me shumë bujë në kryeqytetin francez, tashmë do ta ketë debutimin e shumëpritur.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>