Panucci tek Kombëtarja? FSHF vjen me këtë reagim zyrtar

Panucci tek Kombëtarja? FSHF vjen me këtë reagim zyrtar

13:30, 17/07/2017

Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar menjëherë pasi në media u përfol se Cristian Panucci do të jetë trajneri i ri i Komëbëtares shqiptare.

Në faqen zyrtare në “Facebook”, FSHF ka bërë me dije se negociatat vazhdojnë dhe trajneri i ri i kuqezinjve ende nuk është zyrtarizuar, shkruan SYRI.net.

Reagimi i plotë i FSHF-së:

FSHF NUK KA ZYRTARIZUAR ENDE TRAJNERIN E ARDHSHEM TE EKIPIT KOMBETAR

FSHF kerkon te beje me dije opinionin publik qe vazhdon intensivisht negociiatat intensive per trajnerin e ardhshem te ekipit kombetar te futbollit. Asgje per momentin nuk eshte zyrtarizuar apo konfirmuar, teksa presidenti Duka vijon negociiatat e tij me kandidatet perkates per trajnerin e skuadres perfaqesuese te futbollit. Ne oret ne vijim do te konfirmohet zyrtarisht zgjedhja e FSHF per drejtimin e pankines kuqezi te kombetares. Nepermjet kanaleve tona te komunikimit ne oret ne vazhdim do te behet publike cdo gje.

Ju faleminderit!

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment