Juventusi në bisedime, gjen zëvendësuesin e Bonuccit

Juventusi në bisedime, gjen zëvendësuesin e Bonuccit

11:59, 17/07/2017

Pas tradhtisë së Bonuccit, Juventusi menjëherë ka nisur negociatat për të gjetur zëvendësuesin e tij.

Drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Beppe Marotta dhe drejtori sportiv i Romës, Monchi, janë takuar të mërkurën e kaluar në hotelin “Regina Baglioni”, për të diskutuar për Kostas Manolas, shkruan “La Reppublica”, raporton SYRI.net.

Prej vitit 2014, Manolas është pjesë e Romës me të cilin ka edhe dy vite kontratë.

/ SYRI.net /

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment