ZYRTARE: Hidhet shorti. Ja kundërshtari i Trepça ’89 në Champions League

ZYRTARE: Hidhet shorti. Ja kundërshtari i Trepça ’89 në Champions League

12:11, 19/06/2017

Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti i turit të parë kualifikues në Champions League.

Fati ka vendosur që Trepça ’89 të luajë kundër Vikingur.

Ndeshjet e para do të luhen më 27/28 qershor ndërsa ato të kthimit më 4/5 korrik. 

/ SYRI.net /

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>