Tentativa e tretë për përdhunim, arrestohet ylli i Premier Ligës

Tentativa e tretë për përdhunim, arrestohet ylli i Premier Ligës

12:24, 23/03/2023

Një lajm i bujshëm është përhapur së fundmi në Angli, me arrestimin e një futbollisti të Premier Ligës për përdhunim.

Siç bën me dije “The Sun”, futbollisti, emri i të cilit nuk është bërë me dije ende, është marrë në pyetje nga policia britanike, pasi akuzohet se ka përdhunuar një grua.

Image

Kjo është akuza e tretë për të njëjtën arsye që i bëhet futbollistit, i cili siç thekson “The Sun” ka marrë pjesë dhe në Botërorin e Katarit.

Ai është arrestuar dhe dy herë të tjera nga Prilli në Qershor të vitit 2021, por që policia e la të lirë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco