Lajmi i fundit

Rama zbythet nga rritja e çmimit: Fasha 800 KWH nuk hyn në fuqi

Sheikët vihen në lëvizje, kërkojnë t’i rrëmbejnë Milanit titullarin kryesor

Sheikët vihen në lëvizje, kërkojnë t’i rrëmbejnë Milanit titullarin kryesor

13:59, 12/08/2022

PSG është në kërkim të një sulmuesi për ti plotësuar dëshirën trajneri Galtier. Pista kryesore, më e mundshme, është ajo e Marcus Rashford, por ëndrra e madhe e klubit francez është Rafael Leao. Sipas RMC Sport, sulmuesi i Milanit pëlqehet shumë nga Luis Campos, të dy kanë punuar kur ishin pjesë e Lille.

Transferimi i Leoa-s në Paris është një operacion shumë i ndërlikuar në aspektin financiar, edhe për një klub si PSG, për më tepër që tashmë kanë ndryshuar strategji në merkato.

Në këtë marrëveshje mund të përfshihet Abdou Diallo, një objektiv i Milanit për të përforcuar mbrojtjen. Pavarësisht këtyre zërave, t’i rrëmbesh Milanit një lojtari si Leoa në vigjilje të sezonit të ri është shumë e vështirë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco