VIDEO/ Frankfurt-Bayern Munchen, shënohet goli i parë i sezonit të ri të Bundesligës

VIDEO/ Frankfurt-Bayern Munchen, shënohet goli i parë i sezonit të ri të Bundesligës

20:45, 05/08/2022

Frankfurti dhe Bayern Munchen janë skuadrat që nisin ketë sezon të ri të Bundesligës me përballjen e tyre në këtë javë të parë të kampionatit.

Bavarezët kalojnë mjaft shpejt në avantazh, teksa në minutën e pestë Kimmich realizon golin e parë të takimit dhe të parin në këtë sezon të ri të Bundesligës.

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco