FOTO/ Partizani zgjedh trajnerin e të rinjve

FOTO/ Partizani zgjedh trajnerin e të rinjve

17:11, 05/08/2022

Partizani ka njoftuar firmën me Gerd Haxhiun i cili do të jetë trajneri i ri skuadrës së moshave U-21.

Haxhiu rikthehet kështu tek “Demat”, ku do të jetë pjesë e strukturave të klubit në një rolë të rëndësishëm për kultivimin e talenteve që militojnë në skuadrën e të rinjve.

Ka qenë vetë Partizani që e bërë publik akordin mes palëve duke informuar tifozët me anë të një postimi në “Facebook”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco