Zbulohet lista e lojtarëve të Tiranës për ndeshjet e Champions League

Zbulohet lista e lojtarëve të Tiranës për ndeshjet e Champions League

09:06, 02/07/2022

Më 6 korrik, Tirana do të përballet me Duddelange, sfidë e vlefshme për turin e parë kualifikues të Champions League.

Kampionët e Shqipërisë kanë depozituar në UEFA edhe listën e lojtarëve që do jenë gati për këtë turne.

Nga porta në sulm. Janë 22 emra që do luftojnë për objektivin.

Në portë bie në sy i riu Kiri, në mesin e fushës Qefalia ndërsa në pjesën e avancuar Bytyqi.

Kujtojmë se ndeshja e kthimit luhet në 12 korrik në 'Air Albania'.

ImageImage

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco