Lajmi i fundit

I shpallur në kërkim për vrasje të mbetur në tentativë, arrestohet 26-vjeçari nga Durrësi

VIDEO/ Jorginho shlyen gabimin, Chelsea barazon rezultatin ndaj Man United

VIDEO/ Jorginho shlyen gabimin, Chelsea barazon rezultatin ndaj Man United

19:03, 28/11/2021

Chelsea ka barazuar rezultatin 1-1 në ndeshjen derbi ndaj Manchester United, e vlefshme për javën e 13-të në Premier League.

Në minutën e 69’ ishte Jorginho ai i cili shënoi për blutë e londrës. Mesfushori italian shleu gabimin tek golin i “Djajve të kuq” duke kthyer në gol një penallti të fituar nga Thiago Silva.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco