‘Carabao Cup’/ Ja si rreshtohen skuadrat në përballjen Preston-Liverpool

‘Carabao Cup’/ Ja si rreshtohen skuadrat në përballjen Preston-Liverpool

20:22, 27/10/2021

Gjiganti anglez luan sonte ndeshjen e radhës në "Carabao Cup". Liverpooli është mysafir i Prestonit në sfidën që luhet në orën 20:45 në kuadër të raundit 1/8 të Kupës Carabao.

“The Reds” llogariten favorit të kalojnë më tej, ndërsa Preston do të tentojë të shkaktojë të papritura.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco