Formacionet zyrtare/ Barcelona kërkon kthesën e madhe kundër Valencias

Formacionet zyrtare/ Barcelona kërkon kthesën e madhe kundër Valencias

20:38, 17/10/2021

Barcelona do të luaj ndeshjen e radhës kundër Valencias, kryederbi i xhiros së nëntë në La Liga.

Katalanasit pas dy humbjeve radhazi do kërkojnë të kthesë me fitore ndaj Valencias

Ndërsa, Valencia gjithashtu nuk ka fituar në katër ndeshjet e fundit, kështu që gjithashtu do mundohet të arkëtojë pikët e plota.

Formacionet zyrtare:

Barcelona: Ter Stegen; Dest, Pique, Garcia, Alba; Roberto, Busquets, De Jong; Depay, Gavi, Fati.

Valencia: Cillessen; Paulista, Hugo, Guedes, Gomez, Soler, Diakhaby, Gaya, Wass, Duro, Foulquier

Përballja zhvillohet në “Camp Nou” dhe nis në ora 21:00.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco