Vajza e Pele-s jep lajme rreth gjendjes së babait të saj

Vajza e Pele-s jep lajme rreth gjendjes së babait të saj

11:41, 25/09/2021

Prej disa ditësh, vajza e Pele-s po jep lajme rreth babait të saj në rrjetet e saj sociale, të cilit iu desh të kthehej në spitalin Einstein në Sao Paulo javën e kaluar për arsye siurie pas operacionit për heqjen e një mase tumorale në zorrën e trashë.

 Kely Nasicimento postoi një fotografi të babait të saj në dhomën e gjumit, duke luajtur tranca, një lojë me letra braziliane, dhe njoftoi se ka bërë disa hapa përpara për kthimin në gjendje stabël.

“Ai po më mëson të luaj tranca. Po më masakron. Ditët e fundit, kemi bërë disa hapa përpara, " postoi Kely në llogarinë e saj në Instagram. Një lajm i mirë për tre herë kampionin e Botës me Brazilin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco